Rec Tech
więcej
Infolinia
509 299 970
Pon. - Sob.
8:00 - 18:00

Chillery schładzarki wody technologicznej

Urządzenia i systemy chłodnicze dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.

Włoska firma EUROCHILLER od 1990 roku należy do światowych liderów w dziedzinie produkcji urządzeń i systemów chłodniczych stosowanych w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.

Chillery typu GC

To typoszereg składający się z 16 różnych mocy chłodniczych począwszy od 3,8 kW aż do 137,6 kW ze skraplaczami chłodzonymi woda (GC-W) lub powietrzem (GC-A lub GC-C).

Schładzarki modułowe NAX

Schładzarki o modułowej budowie typu NAX ze skraplaczami chłodzonymi wodą NAX-W lub powietrzem- NAX-A lub (C). W budowie schładzarek stosowane  sa najnowsze technologie.
Są to  urządzenia o mocach chłodniczych od 188 kW do 1108 kW.

Dy-nax i ADy-nax

Dy-nax i ADy-nax - typoszereg chillerów o 15 wielkościach mocy chłodniczych od 115,2 kW do 691,3 kW ze skraplaczami chłodzonymi powietrzem. ADy-nax- to wersja z adiabatycznym schładzaniem powietrza. Dy-nax i ADy-nax muszą pracować z grupą pompową i mogą być konfigurowany z chłodniami wentylatorowymi w energooszczędne układy free-coolingowe.

Chillery AXevo i ADXevo

Typoszereg chillerów AXevo i ADXevo do instalacji na zewnątrz hali produkcyjnej AXevo występują w wersjach: standardowej z powietrznym lub wodnym skraplaczem lub w wersji ze zintegrowanym free coolingiem.

Przemysłowe schładzacze wody

Produkują zimną wodę po najniższych kosztach dzięki zintegrowanemu z chłodnią sprężąrkową free-coolingowi. Zastosowanie tej technologii wraz z trójdrogowym modułowym zaworem przepływu wody, przetwornikiem ciśnienia i czujnikom temperatury to  oszczędność energii elektrycznej,

ICEtemp

ICEtemp - to grupa chillerów ze skraplaczami chłodzonymi wodą o11 różnych mocy chłodniczych od 5,6 kW do 80,8 kW. Stosowane one są do precyzyjnej kontroli temperatury form wtryskowych (+/-0,1 C bezpośrednio na formie) i instaluje się je w hali produkcyjnej. Typ ICEtemp-1T może tylko chłodzić a w wersji PLUS może chłodzić lub podgrzewać natomiast wersja ICEtemp -2T może chłodzić w dwóch różnych temperaturach a w wersji PLUS - chłodzić i podgrzewać . Ten typ może też być przygotowany do pracy w trybie free coolingu. Ten typ urządzeń sterowany jest mikroprocesorowo.